“www.leszek-pietrzak.pl”

Powitanie

Witam na mojej stronie internetowej.

Prezentowany Państwu serwis jest miejscem w którym chciałbym podzielić się wielką pasją życiową jaką jest moja twórczość muzyczna (więcej w dziale Historia).

Dotychczasowy mój dorobek fonograficzny to cztery płyty "CZAS", "ŻYCIE", "MOJA MIŁOŚĆ" oraz najnowsza "STRACONE MARZENIA".

Utwory z wszystkich płyt dostępne są w działach MOJA MYZKA i POBIERANIE.

Muzyczny żart

leszekp dnia maj 26 2018 · Drukuj

Witam. Jako że ostatnio humor mi dopisuje postanowiłem nagrać coś wesołego. No i powstała piosenka pod tytułem Moja Gienia. To piosenka z gatunku disco-rock tak ostatnio popularnego za sprawą Sławomira. Czy jest śmieszna - sam nie wiem. Dodałem ją do płyty Moja miłość. Zapraszam do posłuchania i do tańca. Zabierzcie ją ze sobą na imprezę, to niezły kawałek do tańca. Pozdrawiam. Leszek

Nowy pop rockowy utwór.

leszekp dnia luty 01 2018 · Drukuj

Witam. Niedawno dodałem do posłuchania i pobrania nowy pop rockowy utwór pod tytułem ,,Dictators''. To druga moja piosenka zaśpiewana po angielsku. Utwór dedykuję Panu Erdoganowi i innym ludziom tego pokroju, którzy potrafią zniszczyć i zatruć spokojne życie innym ludziom.
Pozdrawiam i zapraszam do posłuchania. L.P.

Piosenka taneczna

leszekp dnia czerwiec 10 2017 · Drukuj

Witam. Od jakiegoś czasu moi znajomi i przyjaciele twierdzili że dobrze by było żebym napisał jakąś piosenkę taneczną (disco p.....) i cóż - napisałem i nagrałem, jaki jest efekt - posłuchajcie i sami oceńcie. Pozdrawiam. Leszek Pietrzak

Nowa piosenka

leszekp dnia grudzień 19 2016 · Drukuj

Po długiej przerwie skończyłem nagrywać z moim przyjacielem Krzysztofem Misiakiem nową piosenkę. Treść chyba aktualna - o zagubieniu się w cyfrowym świecie w którym tak łatwo oszukać i być oszukanym. Pozdrawiam. L.P.

Nowy utwór

leszekp dnia listopad 10 2015 · Drukuj

Długo to trwało nim udało mi się znaleźć czas na nowe nagranie. Wyszła bardzo dynamiczna piosenka z wpadającym w ucho refrenem. Zapraszam- zabawa trwa.