“www.leszek-pietrzak.pl”

Poprawiona piosenka Labirynt.

leszekp dnia września 05 2013 · Drukuj

Od dzisiaj można pobrać poprawioną piosenkę p.t. Labirynt. Jest nowy wocal i nowy mix zrobiony przez Krzysztofa Misiaka.Wszystkich którzy wcześniej pobrali tą piosenkę zachęcam do jej wymiany. Pozdrawiam. L.P.

Utwór pt. Wojna

leszekp dnia sierpnia 30 2013 · Drukuj

Dzisiaj dodałem nową piosenkę. Według mnie warto jej posłuchać. To art-rockowy utwór który wielbicielom takiej muzyki na pewno przypadnie do gustu. Pozdrawiam. L.P.

TYTUŁ CZWARTEJ PŁYTY TO ,,STRACONE MARZENIA''.

leszekp dnia lipca 27 2013 · Drukuj

NewsyPłyta zawiera 11 piosenek o różnej tematyce i dynamice. Serdecznie zapraszam do słuchania i darmowego pobierania. Pozdrawiam. L.P.

Praca nad czwartą płytą -skończona

leszekp dnia lutego 26 2013 · Drukuj

NewsyStało się. Praca nad czwartą płytą została zakończona. Ostatnie dwie piosenki dodaję dzisiaj do posłuchania i ściągnięcia. Pozostało tylko wymyślic tytuł, zaprojektowac okładkę i rozpocząc promocję. Zapraszam do słuchania. Pozdrawiam.L.P.

Nowo dodane trzy piosenki.

leszekp dnia grudnia 06 2012 · Drukuj

Dodałem ostatnimi czasy do pobierania trzy piosenki. Jedna zupełnie nowa p.t. Wiruje świat, w/g mnie powinna podobac się tym którzy lubią dynamiczną rock-popową muzę. Dwie pozostałe to poprawione piosenki z 1 płyty, którą konsekwentnie udoskonalam. Szczególnie polecam piosenkę p.t. Ostatnia scena z nowym wocalem. Pozdro. L.P.