“www.leszek-pietrzak.pl”

ŚWIĄTECZNY UPOMINEK.

leszekp dnia grudnia 21 2010 · Drukuj

Witam. W związku ze zbliżającymi się świętami w upominku dla wszystkich moich słuchaczy dokładam do pobrania pięć piosenek. Jedną z nich pt. ,, Obudź się '' polecam na zabawę sylwestrową - świetnie nadaje się do tańca. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt. L.Pietrzak.

Wszystkie piosenki z płyty MOJA MIŁOŚĆ od dzisiaj do posłuchania

leszekp dnia listopada 18 2010 · Drukuj

Cześć. Dzisiaj dodałem do posłuchania pozostałe piosenki z nowej płyty. Trwa praca nad okładką .Pozdrawiam.L.P.

Zakończono pracę nad trzecią płytą.

leszekp dnia listopada 07 2010 · Drukuj

Wczoraj zakończyłem pracę nad trzecią płytą. Po konsultacjach z przyjaciółmi i znajomymi wraz z K-of-M zdecydowaliśmy że płyta będzie nosić tytuł ,, MOJA MIŁOŚĆ '' . Pierwszą piosenką na płycie będzie piosenka p.t. ,,Szukam Ciebie'' ( zebrała najwięcej głosów) . Dzisiaj załączam do posłuchania właśnie tą piosenkę. Pozdrawiam.L.P.

XXI wiek.

leszekp dnia listopada 01 2010 · Drukuj

Zauważyłem dziś że dużą popularnością cieszy się piosenka ,,Czas'' - najwiecej pobrań.W związku z tym dodaję do pobierania równie dynamiczną i podobną muzycznie piosenkę p.t. XXI wiek, może również się spodoba. L.P.

Piosenka Pieśń emigranta

leszekp dnia października 29 2010 · Drukuj

Dzisiaj dodaję do pobrania piosenkę p.t. Pieśń emigranta (dedykowaną mojemu bratu Jackowi który na emigracji jest już prawie 30 lat) .To piosenka nagrana na płytę DEMO.Nagrana jest z zespołem, w klimacie lat 80-tych.Jestem ciekawy czy takie brzmienie może się jeszcze w dzisiejszych ,,elektronicznych'' czasach podobać.Proszę o opinię. L.P.